Biuro Rachunkowe Kłodzkie Centrum Biznesu
Czerhoniak i Spółka spółka jawna
Strona głównaBiuro RachunkowePozostałe UsługiKontakt
PODATKOWA KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓWKSIĘGA HANDLOWARYCZAŁT OD PRZYCHODÓW EWIDENCJONOWANYCHKARTA PODATKOWAFUNDACJE, STOWARZYSZENIA, WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE
Biuro Rachunkowe
Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie księgowości, które zdobywaliśmy pracując na stanowiskach głównych księgowych w firmach o różnych profilach działalności i statucie prawnym.
Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm, które mają bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów.
 
Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę rachunkowo-księgową przedsiębiorstw, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa kadrowo – płacowa oraz usługi doradcze. Na naszą obsługę księgową składa się wiele elementów. Reprezentujemy m. in. klienta w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, sporządzamy deklaracje wstępne i ostateczne z tytułu podatku dochodowego, deklaracje do GUS, itp.
 
W zakresie usług kadrowo - płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS i rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników po wypowiedzenia i rozwiązanie stosunku pracy oraz doradztwo w sprawach kadrowo – płacowych.
 
Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.
Strona głównaBiuro RachunkowePozostałe UsługiKontakt