Biuro Rachunkowe Kłodzkie Centrum Biznesu
Czerhoniak i Spółka spółka jawna
Strona głównaBiuro RachunkowePozostałe UsługiKontakt
Strona główna


Kłodzkie Centrum Biznesu
Czerhoniak i Spółka
spółka jawna

 
NIP: 883-18-36-573 REGON: 021232731
Numer KRS: 0000354405
 


  
 
Szanowni Państwo,

 
Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie księgowości, które zdobywaliśmy pracując na stanowiskach głównych księgowych w firmach o różnych profilach działalności i statucie prawnym.
Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm, które mają bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów.

 
Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę rachunkowo-księgową przedsiębiorstw, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa      kadrowo – płacowa oraz usługi doradcze. Na naszą obsługę księgową składa się wiele elementów. Reprezentujemy m. in. klienta w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, sporządzamy deklaracje wstępne i ostateczne z tytułu podatku dochodowego, deklaracje do GUS, itp.

 
W zakresie usług kadrowo - płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS i rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników po wypowiedzenia i rozwiązanie stosunku pracy oraz doradztwo w sprawach                    kadrowo – płacowych.

 
Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

 
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  
Strona głównaBiuro RachunkowePozostałe UsługiKontakt